• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wytwórnia Aviron Pictures opublikowała nowy zwiastun i plakat promujący film Porwany. Gwiazdą produkcji jest niewątpliwie utalentowana Halle Berry. Zatem Porwany w skrócie to pełen napięcia thriller akcji koncentrujący się na poczynaniach zdesperowanej matki (w tej roli wspomniana przed momentem aktorka). A zrozpaczona kobieta jest przecież zdolna do wszystkiego, jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo jej uprowadzonego synka. Rzeczone na początku newsa materiały prasowe znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 

Zobacz również: How it Ends - Forest Whitaker gwiazdą nowego filmu Netflixa!

Oficjalny opis filmu zaczerpnięty z platformy VOD: Dla Kate McCoy jej 4-letni synek Josh jest spełnieniem wszystkich marzeń i miłością życia. Gdy pewnego dnia, na oczach Kate zamaskowani sprawcy uprowadzają chłopca, zdesperowana kobieta zgłasza porwanie policji. W biurze szeryfa każą jej czekać i pokazują tablicę pełną ogłoszeń o zaginionych dzieciach. Szybko orientuje się, że na policję nie ma co liczyć. Bez chwili namysłu rusza w samotny pościg za porywaczem. Nie cofnie się przed niczym, by uratować synka. Nikt nie jest bardziej niebezpieczny niż matka broniąca dziecka.

Omawiany thriller wyreżyserował Luis Prieto. Jego obsada składa się z następujących gwiazd: Halle Berry, Sage Correa, Chris McGinn i Lew Temple. Poza tym warto dodać, że scenarzystą obrazu jest Knate Gwaltney. Z kolei produkcją dzieła zajęli się Lorenzo di Bonaventura, Erik Howsam, Joey Tufaro, Gregory Chou, Halle Berry i Elaine Goldsmith-Thomas. Amerykańska premiera filmu zatytułowanego Porwany zaplanowana jest na 4 sierpnia 2017 roku

kidnapposterFot. materiały prasowe

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.