• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wiemy już, że w Łowcy Androidów 2049 pojawi się kilka postaci z pierwszej odsłony, lecz także bardzo dużo nowych, wśród których warto by wymienić chociażby Ryana Goslinga (wciela się w Oficera K), Anę de Armas, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, Robin Wright, Lennie'go Jamesa czy Jareda Leto. Ostatni z wymienionych aktorów, wspomniał zresztą podczas CinemaConu 2017, że wcieli się w Wallace'a. Dopiero jednak w wywiadzie udzielonym London Evening Standard Leto ujawnił pełne imię i nazwisko granej przez siebie postaci brzmiące: Neander Wallace. W zwiastunie filmu mogliśmy ponadto dowiedzieć się, że zajmuje się on wytwarzaniem replikantów. Opowiedział on również w ramach wspomnianego wywiadu, jak Łowca Androidów w reżyserii Ridley'a Scotta, wpłynął na jego życie i karierę:

Mogę powiedzieć, że współtworzenie Łowcy Androidów 2049 było jednym z momentów podkreślających moją dotychczasową karierę filmową. W całym swoim życiu, zawsze powracałem do pierwszej części. Było w niej coś, co mnie ujmowało i uczyło o kinie. Jest tam zarówno kunszt, jak i piękno, które ne ma sobie równych.

Zobacz również: Łowca Androidów 2049 - widzowie mieli uwagi do filmu po pokazie testowym!

Akcja sequela Łowcy Androidów rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera - Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka - Czy androidy śnią o elektrycznych owcach.

Obecnie w obsadzie, oprócz Harrisona Forda, znajdują się również: Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (SicarioLabirynt). Premiera kontynuacji leciwego przeboju zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.