• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wraz z zakończeniem zdjęć w Anglii, cała ekipa przeniosła się na Fuerteventurę w Hiszpanii, by kręcić kolejne sceny do filmy o najpopularniejszym przemytników w uniwersum Gwiezdnych wojen. Choć najwięcej uwagi poświęcane będzie temu, jak w roli Hana Solo spisze się Alden Ehrenreich, to nie mniej interesujący z pewnością okaże się występ Donalda Glovera wcielającego się w Lando Calrissiana. Niedawno aktor wypowiadał się na temat postaci, w którą wcześniej wcielił się Billy Dee Williams. Za sprawą zdjęcia wykonanego niedawno przez Woody'ego Harrelsona, mamy możliwość zobaczenia, jak Glover wygląda ze słynnym wąsem kojarzonym z hazardzistą i byłym zarządcą Bespinu.

 

With my buddy #Donald Glover in Spain

Post udostępniony przez Woody Harrelson (@woodyharrelson)

Zobacz również: Donald Glover opowiedział o możliwości wcielenia się w postać Lando Calrissian!

Film o Hanie Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody - Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: The Independent

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.