• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

UWAGA MOŻLIWE SPOILERY! Z okazji finałów NBA udostępniono kilka spotów promujących nadchodzący film Spider-Man: Homecoming, gdzie w rolę Petera Parkera wcieli się Tom Holland. Tym razem młody bohater przybywa na przyjęcie zorganizowane przez Tony'ego Starka i czeka go nie lada niespodzianka. Ciekawostką jest natomiast informacja dotycząca tożsamości postaci granej przez Zendayę. Choć ogłoszono imię granej przez nią bohaterki (Michelle - przyp. autora), fani spekulowali początkowo, że będzie to w rzeczywistości Mary-Jane Watson. Gdy jednak okazało się to nieprawdą, pojawili się zwolennicy teorii, jakoby miałąby być ona młodszą wersją Michelle Gonzales - policjantki, z którą spotykał się w komiksach dojrzalszy Spider-Man. Marvel był jednak ostrożny w kwestii ujawnienia jej prawdziwej tożsamości, z racji dużej roli, jaką ma odegrać w filmie. Okazuje się, że jej nazwisko brzmi Toomes, o czym niektórzy fani dowiedzieli się z młodzieżowej powieści Spider-Man: Homecoming. Jej ojcem okazuje się więc Adrian Toomes, który stanie się złoczyńcą zwącym się Vulture. W filmie wcieli się w niego Michael Keaton.

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming - nowy zwiastun widowiska Marvela! Poznaj zabawki tytułowego bohatera!

Opis dystrybutora (kino): Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko Spider-Manem z sąsiedztwa. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone. 

Obsada widowiska: Tom Holland - Peter Parker / Spider-Man, Robert Downey Jr. - Tony Stark / Iron Man, Marisa Tomei - Ciocia May, Michael Keaton - Adrian Toomes / Vulture, Donald Glover, Martin Starr - Pan Harrington, Angourie Rice - Betty Brandt, Jon Favreau - Happy Hogan, Logan Marshall-Green, Zendaya- Michelle, Bokeem Woodbine - Herman Shultz / Shocker, Kenneth Choi - Dyrektor Morita, Hannibal Buress - Trener Wilson, Tony Revolori- Flash Thompson, Michael Chernus - Phineas Mason / Tinkerer i Stan Lee.

Produkcję wyreżyserował Jon Watts (Cop Car). Polska premiera nowego, marvelowskiego widowiska zaplanowana została na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net, MoviePilot / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.