• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Gdy prawie dwa tygodnie temu publikowano pierwszy oficjalny opis netflixowego Wiedźmina, wszyscy mogliśmy poczuć się skutecznie zbici z tropu. Serial dramatyczny? Niekonwencjonalna rodzina? Zjednoczenie w imię zagrożenia? Choć fani już wysnuli z tej newralgicznej informacji daleko idące wnioski, to po prostu nie brzmi ona jak Wiedźmin, którego wszyscy znamy i kochamy. Po prostu nie. Być może właśnie dlatego polscy tłumacze Netflixa poszli po rozum do głowy i zafundowali nam to, na co czekaliśmy od samego początku, od kiedy tylko ogłoszono pracę nad białowłosą produkcją. Panie i Panowie - przed wami Wiedźmin Geralt!

wiesiek

Zobacz również: Babadook zostaje gejowskim klasykiem

No i to brzmi tak, jak powinno. Jest zmutowany łowca potworów, są wewnętrzne rozterki i poszukiwanie własnej tożsamości, są też i ludzie, którzy stanowią najstraszniejsze monstra stąpające po ziemi. Czyli wszystko na swoim miejscu. Może niewiele nam ten opis zdradza szczegółów fabularnych, ale czego na tym etapie chcieć więcej?

Źródło: netflix.com / Ilustracja wprowadzenia: pinterest.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.