Kariera kozy z Czarownicy nabiera tempa. Wystąpiła w kolejnym horrorze

Charlie przed rozpoczęciem kariery filmowej był zwykłą, dorodną, bo prawie stukilową kozą żyjącą na farmie w północnym Ontario. Występem w roli Czarnego Filipa, demonicznego zwierzęcia w horrorze Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii udowodnił, że posiada naturalny aktorski talent i z miejsca stał się współczesną ikoną kina grozy. Teraz podziwiać go będzie można w kolejnym horrorze zatytułowanym It Comes at Night.

https://www.youtube.com/watch?v=d_XTFjvvcnQ

Niniejszym faktem podzielili się Riley Keough i Christopher Abbot, gwiazdy filmu It Comes at Night w wywiadzie dla MIC.

To była ta sama koza. On lub ona nie dostała tyle czasu ekranowego w naszym filmie, ale to ten sam kozi aktor. To musi być koza od A24 [przyp. red. – dystrybutor obu filmów]. To taka zabawna ciekawostka. Ludzie oszaleją, jak to usłyszą.

It Comes at Night to horror psychologiczny osadzony w postapokaliptycznej scenerii, w którym ojciec nie cofnie się przed niczym, żeby ochronić swoją żonę i syna przed tajemniczymi, terroryzującymi ich dom istotami.  W obsadzie znajdują się Joel Edgerton, Riley Keough, Christopher Abbot, Kelvin Harrison Jr. oraz Carmen Ejogo. Reżyserem i scenarzystą jest Trey Edward Shults. Film trafił do amerykańskich kin 9 czerwca i zbiera pozytywne recenzje od krytyków. Polską premierę wyznaczono na 28 lipca.

https://www.youtube.com/watch?v=6YOYHCBQn9g

Źródło: mic.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?