• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Udostępniono nowy spot telewizyjny Valeriana i Miasta Tysiąca Planet, zatytułowany Run, prezentuje bogactwo efektów specjalnych, które będzie można zobaczyć w filmie Luca Bessona. Poza tym otrzymaliśmy także możliwość ujrzenia sytuacji, w jakiej znajdą się główni bohaterowie i to, jak sobie poradzą z problemami. W filmie, jak informowaliśmy już wcześniej, wystąpi także Elizabeth Debicki znana z produkcji Strażnicy Galaktyki Vol. 2, gdzie wcieliła się w rolę Ayeshy.

Zobacz również: Valerian i miasto tysiąca planet - Elizabeth Debicki w obsadzie widowiska!

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan - Valerian, Cara Delevingne - Laureline, Clive Owen - Arün Filitt, Ethan Hawke - Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Polska premiera filmu przewidziana jest na 21 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.