• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mimo iż Woody Allen 1 grudnia tego roku skończy 82 lata, cały czas nie próżnuje. FiImy dostarcza nam co roku i nie inaczej będzie w 2017 roku. Właśnie dzięki portalowi Variety poznaliśmy datę premiery tego najnowszego. Wonder Wheel, bo tak będzie zatytułowane nowe dzieło reżysera Annie Hall czy O północy w Paryżu, będzie mieć amerykańską premierę dnia, który już raz został w tym tekście wymieniony. Tak, dokładnie wtedy, kiedy reżyser skończy 82 lata.

Zobacz również: Pomiędzy nami góry - Idris Elba i Kate Winslet na pierwszych zdjęciach z filmu

Wonder Wheel to film, którego akcja rozgrywać się będzie na nowojoroskim Coney Island w latach 50. XX wieku. Dystrybucją zajmie się, podobnie jak w przypadku Śmietanki towarzyskiej, Amazon Studios. W obsadzie znajdują się min. Jim Belushi, Juno Temple, Justin Timberlake czy Kate Winslet. Dla tej ostatniej jest to pierwsza okazja do współpracy z Allenem. Miała zagrać u niego już w 2005 roku w filmie Wszystko gra, jednak musiała zrezygnować z rodzinnych powodów. Główną rolę ostatecznie zagrała więc Scarlett Johansson.

fot. Thibault Camus/AP

O fabule filmu nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tylko że zobaczymy w nim większe niż życie postacie, niewiernych kochanków i gangsterów. 

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: Amazon Studios

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.