• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Okazuje się, że Tony Stark może mieć swojego odpowiednika w Wakandzie, o czym z pewnością będziemy mogli się przekonać oglądając Czarną Panterę. Reżyser tego filmu Ryan Cogler, udzielił niedawno wywiadu Entertainment Weekly, razem z prezesem Marvl Studios Kevinem Feige, i opowiedział o pierwszym zwiastunie obrazu. Przede wszystkim zwrócił uwagę na Księżniczkę Shuri graną przez Letitę Wright, która jego zdaniem jest kimś więcej niż wojowniczką Wakandy. Jest bowiem znakomitym naukowcem:

Księżniczka Shuri grana przez Wright jest nie tylko wojownikiem, ale również świetnym naukowcem dorównującym Tony'emu Starkowi. Spędziła niemal całe swoje życie badając i eksperymentując z Vibranium. Podwójne blastery, które ma w swoim arsenale, są wynikiem jej dotychczasowych prac.

Słowa Cooglera potwierdza Letita Wright, która podkreśliła, że grana przez nią postać uwielbia technologię i posiada bardzo innowacyjne pomysły. Według niej powinna być ona wzorem dla młodych kobiet.

Zobacz również: Czarna Pantera - zobacz zwiastun z polskim dubbingiem!

Opis fabuły: Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie, a T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę i wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata.

Obsada: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

Reżyserem filmu jest Ryan Coogler (Creed), a scenariusz przygotował Joe Robert Cole (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona).

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.