Linia życia – pierwszy zwiastun oraz plakat! Jesteście gotowi umrzeć?

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała w sieci pierwszy zwiastun oraz plakat filmu Flatliners. Wspomniane materiały promujące nadchodzącą wielkimi krokami hybrydę, będącą zarówno rebootem, jak i sequelem wydanego w 1990 roku thrillera zatytułowanego Linia życia, znajdziecie poniżej. Odświeżona wersja znanego klasyka pojawi się w polskich kinach już 29 września.

https://www.youtube.com/watch?v=alYYSlK7apI

Zobacz również: Dlaczego Brendan Fraser nie zaliczył cameo w nowej Mumii? Oto odpowiedź!

W reboocie Flatliners występują następujący aktorzy: nominowana do Oscara Ellen Page (Incepcja), Diego Luna (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie), Nina Dobrev (Pamiętniki wampirów), James Norton (Grantchester) i Kiersey Clemens (Sąsiedzi 2).

flatliners1

W omawianym thrillerze, pięciu studentów medycy, pragnąc poznać tajemnicę dotyczącą życia i śmierci, podejmuje się śmiałego oraz skrajnie niebezpiecznego eksperymentu. Poprzez zatrzymanie bicia swoich serc na krótkie odstępy czasu, każdy z nich doświadcza w pewien niekonwencjonalny sposób zjawiska śmierci na własnej skórze. Podczas gdy badanie staje się coraz bardziej niebezpieczne, studenci zostają zmuszeni do skonfrontowania się z grzechami przeszłości, a także stawienia czoła paranormalnym konsekwencjom wynikającym z chwilowego przejścia na drugą stronę.

Reżyserem Flatliners jest utalentowany Niels Arden Oplev, znany z nakręcenia Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, czyli oryginalnej, szwedzkiej wersji filmu Dziewczyna z tatuażem. Wracając jednak do rebootu… Obraz powstał na podstawie scenariusza Bena Ripley’a (Kod nieśmiertelności), a jego producentami zostali David Blackman i Laurence Mark.

flatlintersposter

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?