• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Tegoroczna edycja łódzkiego festiwalu filmowego Transatlantyk Festival przyciągnie prawdopodobnie do stolicy województwa łódzkiego mnóstwo rodzimych kinomanów. Do ciekawej oferty filmowej festiwal dołączył bowiem wizytę znakomitego gościa. Samego Edwarda Nortona.

Zobacz również: Sam Taylor-Johnson o nakręceniu 50 twarzy Greya: Nie zrobiłabym tego ponownie

Gwiazdor Podziemnego kręgu, Lęku pierwotnego czy Więźnia nienawiści przyjął zaproszenie organizatorów, co oznacza że będzie gościem specjalnm festiwalu. Z tej okazji odbędą się specjalne pokazy filmów, w których aktor zagrał, jak mówią władze wyydarzenia, trzy wyjątkowe role. Mowa tu o wspomnianych wcześniej Lęku pierwotnym i Podziemnym kręgu. Trzecim zaprezentowanym obrazem będzie laureat Oscara dla najlepszego filmu Anno Domini 2015, Birdman. Aktor weźmie także udział w oficjalnej ceremonii zamknięcia festiwalu. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce. 

Thumb_wide_nortonfot. Transatlantyk Festival

Festiwal odbędzie się w dniach 14-21 lipca. Więcej informacji na jego temat możecie poszukać na oficjalnej stronie wydarzenia, którą linkujemy TUTAJ.

źródło i ilustracja wprowadzenia: Transatlantyk Festival

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.