Edward Norton odwiedzi łódzki Transatlantyk Festival 2017

Tegoroczna edycja łódzkiego festiwalu filmowego Transatlantyk Festival przyciągnie prawdopodobnie do stolicy województwa łódzkiego mnóstwo rodzimych kinomanów. Do ciekawej oferty filmowej festiwal dołączył bowiem wizytę znakomitego gościa. Samego Edwarda Nortona.

Zobacz również: Sam Taylor-Johnson o nakręceniu 50 twarzy Greya: Nie zrobiłabym tego ponownie

Gwiazdor Podziemnego kręgu, Lęku pierwotnego czy Więźnia nienawiści przyjął zaproszenie organizatorów, co oznacza że będzie gościem specjalnm festiwalu. Z tej okazji odbędą się specjalne pokazy filmów, w których aktor zagrał, jak mówią władze wyydarzenia, trzy wyjątkowe role. Mowa tu o wspomnianych wcześniej Lęku pierwotnym i Podziemnym kręgu. Trzecim zaprezentowanym obrazem będzie laureat Oscara dla najlepszego filmu Anno Domini 2015, Birdman. Aktor weźmie także udział w oficjalnej ceremonii zamknięcia festiwalu. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce. 

Thumb_wide_norton

Festiwal odbędzie się w dniach 14-21 lipca. Więcej informacji na jego temat możecie poszukać na oficjalnej stronie wydarzenia, którą linkujemy TUTAJ.

źródło i ilustracja wprowadzenia: Transatlantyk Festival

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?