• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Volta, najnowsza komedia Juliusza Machulskiego zadebiutuje w kinach, już za niespełna miesiąc, a dzisiaj na antenie radia RMF FM miała miejsce inna premiera. Premiera utworu promującego film. Piosenki Sarsy zatytułowanej, tak jak komedia Machulskiego, Volta. Usłyszeć możecie ją poniżej:

Zobacz również: Edward Norton odwiedzi łódzki Transatlantyk Festival 2017

Opis fabuły: Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Obsada filmu: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Andrzej Zieliński, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Antoni Pawlicki, Katarzyna Herman, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Józef Pawłowski, Mikołaj Roznerski, Mirosław Haniszewski, Krzysztof Czeczot, Małgorzata Buczkowska, Monika Olejnik.

źródło: RMF24.pl / ilustracja wprowadzenia: fragment okładki płyty Sarsa- Pióropusze

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.