• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Tom Holland ma przechlapane. W jednym z wywiadów zapytany został o przyszłość Spider-Mana, w którego wciela się w Marvel Cinematic Universe. Aktor bez ogródek zdradza, jakie plany dla tego popularnego bohatera ma szefostwo Marvel Studios i Sony Pictures. Plotki więc prawdopodobnie staną się faktem, a Człowiek Pająk dostanie przynajmniej trzy solowe filmy w MCU. 

Istnieje droga, jaką wyznaczyliśmy temu bohaterowi. Dla Petera Parkera i Spider-Mana jest jeszcze wiele miejsca, aby mogli dorosnąć na naszych oczach, szczególnie w perspektywie następnych dwóch filmów. Mój bohater zdecydowanie nie kończy swojej przygody wraz z zakończeniem Spider-Man: Homecoming, a ja osobiście nie mogę doczekać się tego, jak dalej rozwinie się moja postać i jak przebrnie przez okres dojrzewania. To będzie kilka ekscytujących projektów.

Gdy poproszono go o rozjaśnienie sytuacji, aktor dodał:

Zdecydowanie powstanie Spider-Man 2 i 3. Tak więc wiecie... sorry Marvel, wydało się!

spiderman homecoming bannerFot. Materiały prasowe

Oficjalny opis filmu: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.