• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Nie od dziś wiemy, że na grafikach koncepcyjnych wszystko zawsze wygląda lepiej. Zasada ta znajduje potwierdzenie i tym razem. Prezentujemy niesamowitą grafikę prezentującą alternatywny wygląd Aresa z filmu Wonder WomanAutorem szkiców jest Domminic Laveryktórego wizja była niestety (a może stety?) sprzeczna z wyobrażeniem twórców widowiska.

Domminic Lavery - The Art Of Wonder Woman

Oprócz grafiki przedstawiającej boga wojny prezentujemy kilka innych prac autora związanych z filmem.

Domminic Lavery - The Art Of Wonder Woman

Domminic Lavery - The Art Of Wonder Woman

Domminic Lavery - The Art Of Wonder Woman

Domminic Lavery - The Art Of Wonder Woman

Domminic Lavery - The Art Of Wonder Woman

Opis produkcji: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman odbyła się 2 czerwca 2017 roku!

Źródło: iamag.co / Ilustracja wprowadzenia: DC Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.