• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Rewelacja ostatniego festiwalu Sundance w końcu doczekała się zwiastuna zapowiadającego szeroką dystrybucją. Brigsby Bear określane jest jako unikalna komedia, szczera i wzruszająca, a nostalgia odgrywa tu znaczącą roolę. Fabuła opowiada o tytułowym serialu dla dzieci, który tworzony był specjalnie dla Jamesa. Kiedy jednak produkcja Brigsby Bear niezapowiedzianie dobiega kresu, życie jedynego odbiorcy zmienia się na zawsze. James sprzeciwia się przedwczesnemu końcowi i postanawia samodzielnie dopowiedzieć ostatni akt historii misiów.

Film reżyseruje Dave McCary, a główną rolę odgrywa Kyle Mooney. Obaj panowie znają się doskonale z prac przy odcinkach Saturday Night Live. Prócz nich widnieje też w obsadzie wiele znanych nazwisk, takich jak Mark Hamill, Claire Danes, Greg Kinnear czy Andy Samberg. The Lonely Island byli jednymi z producentów, lecz obraz nie zapowiada się jako typowa dla nich produkcja. Brigsby Bear trafią do kin w lipcu 2017 roku. Na zachętę poniżej do obejrzenia jeszcze plakat.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: dlaczego Dark Universe znów odniesie klęskę?

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Classic

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.