• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Mimo iż praca na planie filmu Avengers: Infinity War musi być bardzo wymagająca, przecież mówimy tutaj o jednym z najbardziej wyczekiwanych obrazów wytwórni Marvel, to rodzeństwo odpowiedzialne za powodzenie tego ogromnego przedsięwzięcia, czyli Joe i Anthony Russo nie spoczywa na laurach. Dowodem na poparcie moich słów są ich plany dotyczące kolejnych projektów. Jednym z nich jest telewizyjna adaptacja gry wideo autorstwa Tarsier Studios i Bandai Namco Entertainment, a mam na myśli tutaj Little Nightmares. Według portalu The Hollywood bracia opracują i wyprodukują kilkuodcinkową serię. Reżyserem pilota nadchodzącego serialu jest utalentowany Henry Selick (Miasteczko Halloween).

LN Launch InTheBasement 1080Fot. www.little-nightmares.com

Zobacz również: Gang Wiewióra 2 - plakaty bohaterów animacji!

Gra wideo zatytułowana Little Nightmares zadebiutowała tegorocznego kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oficjalny opis produkcji jest następujący:

Little Nightmares przedstawiają ponurą przygodę za pośrednictwem interaktywnej historii, wyjątkowego brzmienia oraz unikalnego stylu graficznego, dzięki którym gracze dostaną gęsiej skórki i nie raz, nie dwa poczują na swoich plecach przebiegające dreszcze. Sympatycy elektronicznej rozrywki odkryją, że ogrywany przez nich produkt zaciera granicę pomiędzy marzeniami a koszmarami, gdy będą zwiedzać lokację The Maw w celu wydostania się z tego czasami pięknego, lecz jak najbardziej przerażającego i niebezpiecznego świata.

Protagonistką Little Nightmares jest młoda dziewczynka o imieniu Six. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun omawianej gry wideo.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - www.little-nightmares.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.