• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Już od jakiegoś czasu dostępny jest dłuższy trailer do najnowszego filmu akcji producenta Londynu w ogniu. Zawiera on dodatkowe sceny oraz wyjaśnia dokładniej fabułę i genezę postaci głównego bohatera. W tym przypadku jest nim Antonio Banderas, który będzie musiał zmierzyć się z grupą bezwzględnych złoczyńców. Aktor już na tym krótkim klipie udowadnia, że jest w formie i strzelanie połączone z akrobacjami mu nie obce.

W Security Antonio Banderas (Maska Zorro) wciela się w byłego żołnierza, obecnie pracującego jako sklepowy ochroniarz. Pewnej nocy przyjdzie mu chronić nieprzypadkową dziewczynę przed żądnym krwi gangiem kryminalistów. Niespodziewanie galeria handlowa staje się oblężoną twierdzą i ostatnią szansą na przeżycie dla naszych bohaterów. Obsada filmu zapowiada się naprawdę przyzwoicie, gdyż w role czarnych charakterów wcielili się Ben Kingsley, Liam McIntyre (Spartacus: Wojna potępionych) i Cung Le (Tekken). Całość reżyseruje Alain Desrochers. Produkcja wyjdzie od razu na DVD już w lipcu.

Zobacz również: TOP 10 - najlepsze filmy akcji, które wyszły od razu na DVD

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiał prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.