• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

LEGO Batman – gwiazda hitu kinowego LEGO® Przygoda – doczekał się własnej pełnometrażowej produkcji! Przezabawna animowana komedia LEGO® Batman: Film jest od 14 czerwca dostępna w ofercie Galapagos Films na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Batman (Will Arnett), zamaskowany obrońca Gotham City, nie ustaje w walce ze złem. Co noc patroluje ulice swojego miasta, siejąc postrach wśród przestępców. Jego największym przeciwnikiem jest demoniczny Joker (Zach Galifianakis), z którym superbohater wielokrotnie stawał do walki. Podczas jednej z nich Batman wyznaje swojemu odwiecznemu wrogowi, że… nie traktuje go poważnie. Upokorzony Joker poprzysięga Mrocznemu Rycerzowi zemstę. Następnego dnia Bruce Wayne jest gościem specjalnego przyjęcia, podczas którego świętowane jest przejście komisarza Gordona (Hector Elizondo) na emeryturę oraz awansowanie jego córki Barbary (Rosario Dawson) na stanowisko nowego szefa policji w Gotham. Barbara podczas imprezy nieoczekiwanie zapowiada, że jej celem jest gruntowna reforma miejskiej policji oraz usunięcie z ulic metropolii… Batmana. Zaskoczony Wayne chciałby zaprotestować, ale wtedy na przyjęciu pojawia się Joker w towarzystwie innych arcyzłoczyńców. Nieoczekiwanie Batman znów okazuje się potrzebny.

plansza-batman-lego1.jpg

 Dodatki specjalne w wydaniach: 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™ i Blu-ray™:

  • 4 nowe oryginalne animowane krótkometrażówki,
  • 4 sceny niewykorzystane,
  • 6 relacji z planu.

 Dodatki specjalne w wydaniach DVD:

  • Klocek po klocku – kulisy powstania LEGO® Batman: Film 

Źródło:Galapagos Films

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.