• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Niezależne wydawnictwo komiksowe Valiant Entertainment, po Heat Vision, zamierza skupić się na przeniesieniu serii o Shadowmanie na duży ekran. O samym projekcie po raz pierwszy wspomniano 5 lat temu, kiedy J. Michael Straczynski pracował nad scenariuszem. Napisany przez niego materiał poprawi teraz showrunner serialu Salem Adam Simon, a reżyserem obrazu będzie Reginald Huldin (Marshall). Huldin co prawda nie pracował wcześniej przy filmach o superbohaterach, lecz był m.in. scenarzystą miniserii Black Panther. Producentami będą: Sean Daniel i Jason Brown z Sean Daniel Company oraz Dinesh Shamdasani reprezentujący Valiant Entertainment. J. Michael Straczynski będzie natomiast producentem wykonawczym.

Zobacz również: Bloodshot - w poszukiwaniu reżysera przygód o idealnym żołnierzu

ShadowmanFot. Valiant Entertainment

Shadowman opiera się historii afroamerykańskiego muzyka pochodzącego z Nowego Orleanu, który zostaje nawiedzony przez ducha i w wyniku tego kontaktu otrzymuje nadprzyrodzone zdolności. Mężczyzna staje się tytułowym superbohaterem chroniącym Ziemię przed inwazją demonów, a w szczególności zagrożeń ze strony Mistrza Darque'a i mieszkańców Deadside. Pierwszy zeszyt Shadowmana pojawił się w 1992 roku, a obecnie bohater pojawia się w serii Rupture, która wystartowała w zeszłym miesiącu. Na różnym etapie produkcji znajdują się także inne ekranizacje serii komiksowych takie jak: Bloodshot, Harbinger, Quantum & Woody oraz Archer & Armstrong.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: Valiant Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.