• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Dziś w nocy niebo nad Los Angeles oświetli prawdziwy Bat-sygnał. W ten sposób burmistrz LA oraz szef wydziału policji wraz z tysiącami fanów oddadzą hołd zmarłemu Adamowi Westowi - odtwórcy Batmana z serialu z 1966 roku oraz z filmu Batman zbawia świat. 

Podobny obraz

Adam West zmarł w ubiegłą sobotę. Aktor odszedł w wieku 88 lat, chorował na białaczkę. Na łamach Variety pojawiło się oświadczenie rodziny w sprawie śmierci aktora:

Nasz Tata zawsze uważał siebie za Jasnego Rycerza i próbował wywrzeć pozytywny wpływ na fanów. Już na zawsze będzie naszym bohaterem.

Adam West tak mocno był związany z postacią Batmana, że po zakończeniu przygody z tą serią trudno było mu znaleźć jakąkolwiek inną rolę. Jednak na zawsze pozostanie w sercach wszystkich fanów serii liczącej 120 odcinków.

Źródło: THR | Ilustracja wprowadzenia: Batman Arkham

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.