Happy Death Day – nowy zwiastun widowiska grozy!

Wytwórnie Universal Pictures i Blumhouse Productions opublikowały w sieci pełny zwiastun swojego nowego filmu, którym jest obraz grozy zatytułowany Happy Death Day! Serdecznie zapraszamy do oglądania. Omawiany horror z podgatunku slasher pojawi się na ekranach polskich kin w piątek, 27 października.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=ntxS1bBg5o0

Zobacz również: Pomiędzy nami góry – Elba i Winslet na nowym plakacie promującym film!

Blumhouse (Split, Uciekaj!, Whiplash) wyprodukował oryginalny i szokujący thriller, którego główną bohaterką jest studentka college’u (Jessica Rothe, La La Land). Dziewczyna wpada w przerażającą pętlę czasową, w związku z czym na okrągło przeżywa dzień swojego morderstwa. Aby wydostać się z tej niekomfortowej sytuacji, bohaterka zmuszona jest odkryć tożsamość własnego oprawcy poprzez poznanie zaskakujących szczegółów na temat otaczających ją ludzi.

Produkcję zatytułowaną Happy Death Day wyreżyserował Christopher Landon (Paranormal Activity: Naznaczeni) na podstawie scenariusza współtworzonego przez niego samego z autorem komiksów – Scottem Lobdellem. W obsadzie obrazu grozy pojawią się również: Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews, Charles Aitken, Jason Bayle, Phi Vu i Donna Duplantier.

happydeathday0005

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?