• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszy zwiastun komedii Daddy’s Home 2! W nadchodzącej wielkimi krokami produkcji wytwórni Paramount Pictures widzowie ponownie zobaczą w rolach głównych Willa Ferrella i Marka Wahlberga. Zatem powitajcie Brada i Dusty'ego w zupełnie nowej przygodzie! Ojejku, gdzie się podziały moje maniery... wybaczcie i nagrodźcie również oklaskami Johna Lithgowa i Mela Gibsona, którzy dołączyli do obsady Daddy’s Home 2 jako tatusiowie wspomnianych powyżej bohaterów. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Happy Death Day - nowy zwiastun widowiska grozy!

Debiutujący w polskich kinach na początku 2016 roku film zatytułowany Tata kontra tata stał się jednym z największych, finansowych przebojów Willa Ferrella. Obraz zarobił 242 miliony dolarów na całym świecie, a w tym 150 milionów dolarów na terenie samej Ameryki Północnej. Produkcja podąża śladami dobrze wychowanego kierownika radiowego, Brada (Ferrell), który stara się być, jak najlepszym ojczymem dla dwójki dzieci swojej ukochanej żony. Jednakże drogę do osiągnięcia tego celu komplikuje mu przyjazd biologicznego tatusia pociech, Dusty'ego (Wahlberg), będącego lekkoduchem i luzakiem.

Za kontynuację komedii odpowiedzialni są Ci sami panowie, co poprzednio. A zatem obraz wyreżyserował Sean Anders na podstawie scenariusz, który napisał we współpracy z Johnem Morrisem. W obsadzie produkcji znajdują się również: Linda Cardellini, Thomas Haden Church, Hannibal Buress i John Cena.

Film zatytułowany Daddy’s Home 2 zaliczy premierę w polskich kinach 8 grudnia 2017 roku.

 Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.