• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Koncepcja She-Hulk ewoluowała z metaforycznej "żeńskiej wersji męskiego superbohatera" w próbę zbadania natury alter-ego w sposób dość zabawny, zanim tą drogą poszedł Deadpool. Okazuje się, że chęć stworzenia o niej filmu zadeklarowała Rachel Talalay - reżyserka posiadająca doświadczenie chociażby przy kręceniu niektórych odcinków Doktora Who. Ostatnio udzieliła ona wywiadu portalowi Vice, opowiadając o seksizmie w Hollywood i świętując sukces Wonder Woman, będący jej zdaniem wyraźnym sygnałem rozwoju w przemyśle filmowym. W pewnym momencie Talalay uwzględniana była nawet jako reżyserka Captain Marvel, jednak przy She-Hulk ma już ona jasną wizję potencjalnego projektu:

Mam wizję tego, jak powinien wyglądać film o She-Hulk. Różnica pomiędzy She-Hulk a Hulkiem jest taka, że ona lubi swoją przemianę. Była swoistą Tank Girl (bohaterka filmu Odlotowa dziewczyna w reżyserii Talalay stawiała czoło potężnej korporacji kontrolującej zapasy wody pitnej - przyp. autora) w sensie wyrażenia tego, co chce powiedzieć. Gdy staje się She-Hulk, wydaje się to być otwarciem drzwi do wolności i zostaniem osobą, którą chciałoby się być. Nie jest się wówczas tylko kobietą. To jest moja wizja She-Hulk, którą chciałabym urzeczywistnić.

Jeśli weźmie się pod uwagę sukces Wonder Woman, można mieć nadzieję na pojawienie się w przyszłości kolejnych superbohaterów. Nie wiadomo tylko, czy Talalay zostanie obsadzona jako reżyserka filmu o She-Hulk. Wydaje się to być jednak interesujący materiał na film, mogący odnieść porównywalny lub większy sukces aniżeli obraz z uniwersum DC.

she hulk komiksFot. Marvel

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Greg Horn/Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.