• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W programie Rought Night pojawiła się w roli gościa Zoe Kravitz, która odpowiedziała na pytanie widza dotyczące niezgody, jaka pojawiła się na planie Mad Max: Na drodze gniewu pomiędzy Charlize Theron, a Tomem Hardy'm:

Tak, nie dogadywali się. Byliśmy na pustyni przez dość długi czas. Wszyscy byli zmęczeni, zdezorientowani i rozchorowani, zwłaszcza, że przez ponad pół roku widzieliśmy tylko piasek. Można od tego oszaleć. [...] Nie jestem pewna, czy to był jednorazowy incydent. Prawdopodobnie nie było między nimi pozytywnej atmosfery.

Charlize Theron wspominała po raz pierwszy o braku porozumienia z Hardy'm w kwietniu 2016 roku w wywiadzie dla WSJ Magazine:

Z tego co mi wiadomo, on nie jest taki w każdym z filmów. Słyszałam, że ma dość pozytywne doświadczenia. Być może jest to spowodowane filmem, bowiem grane przez nas postacie walczyły między sobą. Jeśli bylibyśmy w dobrych relacjach, film znacząco by na tym ucierpiał.

Odtwóczyni roli Furiosy powtórzyła to także w Esquire. Przy czym, jak wspomina, pod koniec zdjęć dogadali się między sobą:

Niemal rzuciliśmy się na siebie. Następnego dnia, on (Tom Hardy - przyp. autora) i reżyser George Miller także rzucili się na siebie. To było spowodowane izolacją i przebywaniem w ciężarówce przez cały czas trwania zdjęć. Kręciliśmy film wojenny na ruszającej się ciężarówce. Jest tam niewiele efektów specjalnych.

Hardy z kolei wypowiadał się później bardzo pozytywnie na temat aktorki, przyznając, że jest "znakomitą i najbardziej utalentowaną artystką swego pokolenia".

Zobacz również: G. Miller zdradza co się dzieje z sequelem Mad Maksa. Powróci ulubieniec widzów!

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia:

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.