• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wybrańcy (wśród nich redaktorzy portali newsowych i krytycy filmowi) mieli możliwość ujrzenia przed premierą Wojnę o planetę małp i podzielili się swoimi, w większości pozytywnymi, opiniami za pośrednictwem Twittera. Niemal jednomyślnie uważają film za najlepsza propozycja kinową tego lata. Wśród pozytywnych aspektów wymieniają chociażby efekty specjalne, dość emocjonalny wydźwięk samego obrazu oraz świetne sekwencje wojenne i grę aktorską odtwórców ról małp oraz ludzi. Przyznają oni również, że widowisko jest lepsze od tego, co widać było w poprzednich częściach. Pojawiają się także głosy wskazujące na to, że w filmie przesadzono z okrucieństwem i mrocznym klimatem.

Zobacz również: Wojna o planetę małp - poznaj "Złą małpę" w intrygującym fragmencie filmu!

Opis dystrybutora (kino): Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Obsada widowiska: Andy Serkis - Cezar, Woody Harrelson - Pułkownik, Karin Konoval - Maurice, Judy Greer - Cornelia, Terry Notary - Rocket, Ty Olsson - Rex, Max Lloyd-Jones - Niebieskooki, Aleks Paunovic - Winter, Alessandro Juliani - Spear, Chad Rook - Boyle, Gabriel Chavarria - Kaznodzieja, Michael Adamthwaite - Luca, Mercedes de la Zerda - Lang, James Pizzinato - Travis, Steve Baran - Strażnik, a także Steve Zahn, Amiah Miller i Sara Canning.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film pojawi się na ekranach polskich kin już tegorocznego lata, a dokładniej rzecz ujmując, 14 lipca 2017 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.