• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dzięki portalowi The Hashtag Show wiemy jakich nowych mutantów możemy spodziewać się w filmowej serii X-men. W najnowszej części czyli X-men: Dark Phoenix pojawić mają się:

Hiroshi (prawdopodobnie Sunfire) -  20 latek, z pochodzenia Japończyk. Jego moc objawia się tym, że ma on władzę nad ogniem, potrafi latać, jaki i strzelać kulami ognia z rąk.

Podobny obraz

Brittany (Prawdopodobnie Dezzler) - Nastolatka o aktorskich zdolnościach, której nie brak charyzmy ani urody. Według "THS" jej mocą jest zamiana dźwięku w światło.

Znalezione obrazy dla zapytania dazzler x men apocalypse

Jack (Prawdopodobnie Mastermind)Anglik w wieku 40-50 lat. Przystojny i pewny siebie mistrz iluzji należący do Hellfire Club. Do tego klubu należeć ma również Redmond (Prawdopodobnie Black Bishop).

Podobny obraz

W filmie być może pojawi się też młoda Rogue wraz z Mimic'iem i Sauron'em. W wypadku tej pierwszej już wcześniej spekulowano jej obecność. Mutantka miała pojawić się w już w X-Men: Apocalypse, ale scena z nią została wycięta. 

fot. materiały prasowe

Zobacz także: Pierwsze zdjęcie z planu Deadpool 2

Na ekran powrócą gwiazdy z poprzednich części, takie jak Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas HoultTye Sheridan, Kodi Smit McPhee i Alexandra Shipp. Premiera filmu planowana jest na 2 listopada 2018 roku. W międzyczasie pojawią się jeszcze inne produkcje ze świata X-Men, a mianowicie Deadpool 2 i X-Men: The New Mutants.

Źródło: Cinema Blend | Ilustracja wprowadzenia: Materiwały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.