• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Podczas jednego z wywiadów promujących nadchodzące widowisko Spider-Man: Homecoming, producentka Amy Pascal zdradziła, iż planowane przez Sony Pictures produkcje o Venomie i Silver Sable/Black Cat, rozgrywać się będą w tym samym świecie co przygody młodego Petera Parkera. Co za tym idzie, istnieje szansa na to, że w przyszłości na jednym ekranie zobaczymy takie postacie, jak wspomniani Spider-Man, Venom, Black Cat czy Silver Sable, jak i bohaterów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe - Kapitana Amerykę, Thora, Hulka, Doktora Strange'a, czy Ant-Mana.

Te filmy będą miały miejsce w tym samym świecie, jaki stworzyliśmy dla Petera Parkera. To będą inne miejsca, jednak świat w którym rozegrają się te historie, będzie ten sam, a wydarzenie będą ze sobą w pewien sposób połączone.

Na pytanie dziennikarza, czy Peter Parker grany przez Toma Hollanda spotka na ekranie Venoma bądź Black Cat, Amy Pascal odpowiedziała:

Jest taka szansa

Poniżej fragment wywiadu z wypowiedzią producentki na temat umiejscowienia nadchodzących produkcji Sony Pictures:

 

Miejmy nadzieję, że Sony Pictures faktycznie poszło po rozum do głowy i dogada się z Marvel Studios w kwestii wspólnego superbohaterskiego uniwersum. Amy Pascal na każdym kroku chwali pracę, jaką przy stworzeniu MCU wykonał Kevin Feige i jego ekipa, tak więc najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby umiejscowienie wszystkich produkcji w jednym świecie. Zresztą, czy ktoś z Was wyobraża sobie filmowe uniwersum, budowane na postaciach z kart komików o Spider-Manie, w którym zabraknie postaci Człowieka Pająka?

Oficjalny opis filmu: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.