• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Minęło wiele lat, odkąd usłyszeliśmy cokolwiek na temat franczyzy Duke Nukem, z twardym protagonistą będącym ucieleśnieniem testosteronu i męskości w świecie gier video. Duke stał się tym samym ikoną lat 90, która niestety trochę podupadła po wypuszczeniu najnowszej gry z jego muskulaturą w 2011 roku. Może i powstanie kontynuacji Duke Nukem Forever jest mało prawdopodobne, lecz mięśniak może powrócić w chwale za sprawą kina. Podczas niedawnego streamingu na żywo, szef firmy Gearbox Software, Randy Pitchford wyjawił pewne plany odnośnie filmowej adaptacji kultowej serii:

Pracujemy nad filmowym Duke'iem. Nie mogę powiedzieć za dużo, ale dotąd zgłosiło się do nas wiele firm produkcyjnych i obecnie trwa przygotowywanie umowy z jednym z największych studiów i są to osoby, które na pewno się do tego nadają. Jest to niewiarygodne i na pewno wyjdzie z tego coś dużego.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również:Ujawniono przyczynę śmierci Carrie Fisher!

Od lat 90. powstało wiele plotek na temat adpatacji serii Duke Nukem, ale dotąd nie dostaliśmy żadnych konkretów w tej materii. Około dwie dekady temu, swoje zainteresowanie stworzeniem filmu wraz z twórcami pierwowzoru, wyraził producent filmu Mortal Kombat, Lawrence Kasanoff. Duke swego czasu uchodził za najbardziej cool protagonistę ze świata gier, i jeśli twórcy zdecydują się nam zafundować prawidziwie brutalne widowisko będące też hołdem dla lat 80. i 90 to jesteśmy definitywnie kupieni!

Źródło: moviepilot.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Powiązane Publikacje

Related Articles

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.