• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Chris Hemsworth pojawił się ostatnio na Supernova Comic Con w Sydney, gdzie ujawnił kilka informacji dotyczących nadchodzącego filmu Thor: Ragnarok, a także Avengers: Infinity War. Padło chociażby pytanie od fana, dotyczące umiejscowienia ostatniego Kamienia Nieskończoności i tego, czy postać grana przez Hemswortha wie gdzie ono jest. Użytkownik Reddita o nicku lawrensaw opublikował taką oto odpowiedź aktora:

Chris wie, gdzie jest kamień i dowiemy się o tym "wkrótce" (zapewne mowa o tym, że uzyskamy odpowiedź przed filmem Avengers: Infinity War - przyp. autora).

Tyler James - uczestnik panelu z Hemsworthem - przekazał również, że nie zobaczymy Darryla, współlokatora, który wielokrotnie pojawiał się w filmach udostępnianych na YouTube (były to zabawne materiały o tym, co Thor robił, gdy inni superbohaterowie walczyli w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów). Aktor zasugerował jednak, że może on się pojawić w Avengers: Infinity War. Fakt ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Co więcej, w kolejnej odsłonie Mścicieli, poza Thanosem pojawić się ma więcej złoczyńców.

Chris Hemsworth miał wspomnieć też o zmianie, jakiej ulegnie Asgard i to najprawdopodobniej za sprawą pojawienia się Heli w Thor: Ragnarok, natomiast relacja Thora z Lokim również okaże się odmienna od tej, jaką wcześniej widzieliśmy.

Aktor ujawnił także dosyć interesującą informacje dotyczącą zatrudnienia aktorów. Otóż miał on się dowiedzieć, że występ aktorów z kinowego uniwersum Marvela w produkcjach DC jest "nielegalny".

Zobacz również: Thor: Ragnarok - zobacz model planety Sakaar!

Opis: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in do uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę, rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje ukrywającą się na planecie Valkyrię, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.