• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Paramount Pictures ogłosiła datę premiery nowego, nadchodzącego filmu studia Bad Robot, który zatytułowany jest Overlord. Film pojawi się w kinach 26 października 2018 roku. Reżyserem projektu został Julius Avery (Son of a Gun). Powstanie on w oparciu o oryginalny pomysł Billy'ego Ray'a i J.J. Abramsa.

609671.1Fot. LucasFilm

Zobacz również: Star Trek: Discovery - data premiery serialu ujawniona!

Obsada film Overlord składa się z następujących gwiazd: Jovan Adepo (Pozostawieni), Wyatt Russell (Każdy by chciał!!), Jacob Anderson (Gra o tron), Dominic Applewhite (Jak zostać królem), Pilou Asbaek (Gra o tron), Iain de Caestecker (Agenci T.A.R.C.Z.Y.), John Magaro (Big Short), Mathilde Ollivier (The Misfortunes of Francois Jane) i Bokeem Woodbine (Fargo).

W przeddzień pamiętnego lądowania na Normandii grupa amerykańskich spadochroniarzy zostaje opuszczona za liniami wroga w celu wykonania niezwykle istotnej dla powodzenia inwazji misji. Jednakże w miarę zbliżania się do wyznaczonych obiektów, zespół zaczyna sobie uświadamiać, iż w okupowanej przez nazistów wiosce dzieje się o wiele więcej, niż tylko zwyczajne operacje wojskowe.

Nowy film studia Bad Robot, zatytułowany Overlord, produkowany jest przez J.J. Abramsa i Lindsey Weber. Jego scenarzystami zostali Billy Ray (Kapitan Phillips) i Mark L. Smith (Zjawa). Zdjęcia do Overlord rozpoczęły się w maju na terenie Wielkiej Brytanii.

Czy omówione powyżej widowisko będzie się łączyć z uniwersum Cloverfield? O tym pewnie przekonamy się niebawem. Co Wy myślicie na ten temat?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Wookieepedia; logo firmy Bad Robot

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.