• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun dramatu pt. God's Own Country. Produkcja opowiada historię sekretnego romansu pomiędzy dwoma mężczyznami pochodzących z małej, wioski. Brzmi znajomo? Mimo, że po premierze na tegorocznych festiwalach filmowych w Sundance, i w Berlinie, produkcja zgarnia pozytywne recenzje, zarzuca się jej przede wszystkim, że jest kopią filmu Anga Lee pt. Tajemnica Brokeback Mountain, który w 2006 roku został nagrodzony Oscarem. Jednak Francis Lee, reżyser omawianego obrazu jest wdzięczny za takie porównanie.

Uwielbiam Tajemnicę Brokeback Mountain. Takie porównanie to zaszczyt, jednak oba obrazy różnią się od siebie. W Brokeback chodzi o konkretny czas i miejsce - skupia się na dwóch głównych bohaterach, którzy nie mogą być ze sobą ze względu na postawę społeczeństwa. God's Own Country opowiada o tym, że główny bohater nie potrafi się otworzyć.

Trailer do filmu God's Own Country znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Baby Driver – recenzja roztańczonego filmu o samochodach i iPodach

Bohaterem produkcji God's Own Country jest Johnny Saxby (Josh O'Connor), młody farmer z West Yorkshire. Gdy jego ojciec ciężko choruje, do pomocy przy farmie zostaje przyjęty rumuński pracownik, Gheorghego (Alexandru Secareanu). Wraz ze wspólną pracą, początkowa niechęć Johnny'ego do mężczyzny zamienia się w gorące uczucie.

Dla szerszej widowni film pojawi się w Wielkiej Brytanii 1 września. Na tę chwilę nie wiadomo czy zobaczymy go w polskich kinach.

Źródło: empireonline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.