• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Cuba Gooding Jr. wzbogacił swoje CV o doświadczenie na stanowisku producenta wykonawczego filmów w ciągu ostatnich lat. Przyszła więc pora na kolejny krok w jego karierze. Aktor stanie tym razem za obiektywem kamery, kręcąc dramat zatytułowany Louisiana Caviar. Oczywiście Cuba Gooding Jr. jest również gwiazdą omawianego dzieła. Na ekranie będą mu towarzyszyć Richard Dreyfuss i Famke Janssen.

MV5BMzY3OTgzMjExMF5BMl5BanBnXkFtZTgwMTI1MTExODE. V1 SX1503 CR001503999 AL Fot. Kadr z American Crime Story; FX Networks.

Zobacz również: xXx - przygotujcie się na czwarty rozdział przygód Xandera Cage'a!

Historia podążać będzie śladami kilku osób, które dopuszczają się złych czynów, gdy popadają w desperację, a następnie pod wpływem tych niemiłych doświadczeń zmieniają swoje życie. Gooding Jr. zagra boksera u zmierzchu jego kariery, Dreyfuss wcieli się w mężczyznę pracującego na farmie aligatorów i rzeźni, Janssen natomiast odegra panią fotograf, czyli lesbijkę uwikłaną w niebezpieczną sytuację z młodą kobietą.

Początkowo zaangażowany w projekt jedynie jako aktor, Gooding Jr. właściwie napisał na nowo scenariusz, sporządzony pierwotnie przez Eitana Gorlana. Gdy oryginalny reżyser omawianego dzieła postanowił zrezygnować z powierzonej mu posady, pojawiła się szansa na nakręcenie niskobudżetowego dramatu przez wspomnianego już wielokrotnie w newsie aktora.

Pozwolili mi nakręcić film, sporządzić scenariusz i zrealizować własną wizję... Postanowiłem wybrać Richarda Dreyfussa oraz Famke Janssen. Razem z nimi i tymi wszystkimi młodymi oraz wspaniałymi ludźmi otoczyliśmy ich, a tym samym zaskoczyliśmy, jak szybko udało nam się to wszystko zrealizować.

Powiedział Gooding Jr. w wywiadzie udzielonym dla portalu Deadline.

Zdjęcia już trwają w Nowym Orleanie.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - Kadr z American Crime Story; FX Networks.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.