• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Chris Hemsworth pojawił się ostatnio na Comic Conie w Sydney, gzie miał okazje odpowiedzieć podczas panelu Marvela na pytania fanów. Jeden z uczestników wydarzenia - Tyler James zadał m.in. intrygujące pytanie odnośnie potencjalnej możliwości występów aktorów Marvela w filmach DC.

Aktor ujawnił dosyć interesującą informacje. Otóż występ aktorów z kinowego uniwersum Marvela w produkcjach DC okazuje się "nielegalny"!

Aktorzy Marvela muszą więc prawdopodobnie podpisać w ramach angażu klauzule zakazującą im występów w filmach na podstawie komiksów DC. Zakaz ten dotyczyć musi tylko DC ponieważ Josh Brolin wcielający się w najnowszych Avengersach w Thanosa przyjął rolę Cable'a w nadchodzącym Deadpoolu 2 należącym również do konkurencyjnej wytwórni 20th Century Fox.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.