Dla aktorów Marvela występ w filmach DC jest nielegalny!

Chris Hemsworth pojawił się ostatnio na Comic Conie w Sydney, gzie miał okazje odpowiedzieć podczas panelu Marvela na pytania fanów. Jeden z uczestników wydarzenia – Tyler James zadał m.in. intrygujące pytanie odnośnie potencjalnej możliwości występów aktorów Marvela w filmach DC.

Aktor ujawnił dosyć interesującą informacje. Otóż występ aktorów z kinowego uniwersum Marvela w produkcjach DC okazuje się „nielegalny”!

Aktorzy Marvela muszą więc prawdopodobnie podpisać w ramach angażu klauzule zakazującą im występów w filmach na podstawie komiksów DC. Zakaz ten dotyczyć musi tylko DC ponieważ Josh Brolin wcielający się w najnowszych Avengersach w Thanosa przyjął rolę Cable’a w nadchodzącym Deadpoolu 2 należącym również do konkurencyjnej wytwórni 20th Century Fox.

https://www.youtube.com/watch?v=v7MGUNV8MxU&t=16s

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?