American Assassin – drugi zwiastun filmu!

W sieci właśnie zadebiutowały zapowiadane przez wytwórnie CBS Films i Lionsgate zwiastuny obrazu zatytułowanego American Assassin. Możecie je zobaczyć poniżej. Pierwszy to wersja ugrzeczniona, dedykowana dla wszystkich widzów, a drugi przeznaczony jest jedynie dla dorosłych. Serdecznie zapraszam do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=r9rNf-cLWKU

https://www.youtube.com/watch?v=D9iWGcx4krg

Zobacz również: A Simple Favour – Paul Feig wyreżyseruje mroczny thriller w klimacie Zaginionej dziewczyny!

Wyreżyserowany przez utalentowanego twórcę, Michaela Cuesta (Wyrok za prawdęHomelandL.I.E.) na podstawie scenariusza autorstwa Stephena Schiffa, Michaela Fincha, Edwarda Zwicka i Marshalla Herskovitza, przygodowy film akcji może się poszczycić obsadą składającą się z następujących gwiazd: Dylan O’Brien, Michael Keaton, Sanaa Lathan, Shiva Negar, Scott Adkins i Taylor Kitsch.

American Assassin podąża śladami Mitcha Rappa (Dylan O’Brien), rekruta CIA z działu tajnych operacji, będącego pod kierownictwem weterana Zimnej Wojny – Stana Hurley’a (Michael Keaton). Rzeczona para zostaje zaangażowana do przeprowadzenia śledztwa w sprawie serii pozornie przypadkowych ataków zarówno na cele militarne, jak i cywilne przez zastępczynię dyrektora wspomnianej powyżej organizacji – Irenę Kennedy (Sanaa Lathan). Bohaterowie wspólnie odkrywają pewien wzór w przestępstwach. Ten prowadzi ich do wzięcia udziału w misji razem z zabójczym, tureckim agentem (Shiva Negar), w celu powstrzymania tajemniczego i uzdolnionego operatora (Taylor Kitsch), skupionego na rozpętaniu kolejnej Wojny światowej, mającej swój początek na Bliskim Wschodzie.

Wydane przez Atria Books oraz Pocket Books, czyli obie wersje książki spod pióra Vince’a Flynna pt. American Assassin są jedną z piętnastu powieści osadzonych w świecie kontrteerrorystycznych zmagań Mitcha Rappa. Każda stała się bestsellerem New York Timesa, a trzy ostatnie z rzeczonej serii okazały się numerami jeden na liście rzeczonego magazynu. Warto dodać, że do tej pory omawiana saga sprzedała się w 20 milionach egzemplarzy.

Produkcją filmu zajmują się Lorenzo di Bonaventura (TransformersŻywioł. Deepwater HorizonSalt) i Nick Wechsler (DrogaMagic Mike). American Assassin zadebiutuje na ekranach kin już 15 września 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?