• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Tego można było się spodziewać. Patty Jenkins, reżyserka odpowiedzialna za najnowsze widowisko DC Films, czyli Wonder Woman, powróci na swoje stanowisko i wyreżyseruje kontynuację przygód Diany Prince. Informację taką przekazał za pośrednictwem portalu Variety jeden z włodarzy Warner Bros. Pictures, Toby Emmerich, który zdradził, iż Jenkins pracuje już nad sequelem bardzo dobrze przyjętego filmu. 

Podczas, gdy produkcja Wonder Woman opowiadała o podróży głównej bohaterki do świata zamieszkałego przez mężczyzn, a sama akcja filmu rozgrywała się podczas I Wojny Światowej, to w przypadku sequela jest wiele ścieżek, jakimi mogą pójść twórcy. Tak przynajmniej twierdzi Emmerich.

Film umiejscowiony będzie pomiędzy 1917, a 2017 rokiem.

Jak donosi Variety, Jenkins zajęta jest obecnie pisaniem wstępnego projektu filmu wraz z Geoffem Johnsem, szefem DC Films, z którym pracowała przy części pierwszej. Tak sprawę opisuje Johns

Patty i ja piszemy właśnie wstępny projekt. Naszym celem jest stworzenie następnego, świetnego filmu o Wonder Woman. Mamy już interesujący pomysł w jakim kierunku popchnąć drugą część.

Wygląda więc na to, że Patty Jenkins obecnie pisze wstępny scenariusz filmu, jednak oficjalnie (pomimo słów Emmericha) nie objęła jeszcze stanowiska reżysera i nie podpisała umowy. Twórczyni sukcesu Wonder Woman już wcześniej pozytywnie wypowiadała się na temat ponownej reżyserii filmu o Cudownej Kobiecie, tak więc oficjalne ogłoszenie jej angażu na stanowisko reżysera, powinno być kwestią czasu.

wonder woman ver8 xlgFot. Materiały prasowe

Tymczasem Wonder Woman wciąż ma ocenę rzędu 92% na Rotten Tomatoes, z 278 pozytywnymi opiniami na 302 wystawione. Produkcja jest najlepiej ocenianym filmem, wchodzącym w skład DC Extended Universe, a przy budżecie rzędu 150 milionów dolarów, zarobiła kwotę ponad 573 milionów dolarów na całym świecie.

Źródło: Variety, Heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.