• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Umiejscowiona w Los Angeles firma produkująca oraz finansująca filmy, Cristal Pictures uzyskała prawa do oryginalnego pomysłu Dereka Kolstada (człowiek odpowiedzialny za sukces Johna Wicka) na film zatytułowany The Steward. Informację podał prezes rzeczonej kompanii, Scott Einbinder.

MV5BMjA1Mjc3NTgwNF5BMl5BanBnXkFtZTgwODQ0NzEzMDI. V1 SX1500 CR001500999 AL Fot. Marion Curtis; StarPix2016

Zobacz również: Twórcy Sherlocka powołają do życia Draculę! Nadchodzi nowa telewizyjna seria!

Cristal w pełni sfinansuje projekt na podstawie rzeczonego pomysłu, a także zajmie się jego realizacją. Przedsięwzięcie zakłada powstanie potencjalnej serii, która wkroczy na ekrany kin całego globu, tak, łącznie z Chinami. Kolstad napisze scenariusz do planowanego thrillera akcji, który zawierać będzie niepowtarzalnego, centralnego bohatera, stworzonego na podstawie oryginalnej wizji rzeczonego twórcy. Brzmi interesująco?

Kolstad, twórca i scenarzysta niezwykle udanej oraz cenionej na świecie serii opowiadającej o poczynaniach niestrudzonego zabójcy, mistrza w swoim fachu, Johnie Wicku, niedawno potwierdził, iż napisze scenariusz do trzeciej odsłony traktującej o przygodach nadmienionego specjalisty od czarnej roboty dla wytwórni Lionsgate. Do dzisiaj omawiana saga zarobiła 250 milionów dolarów w globalnym box offisie.

Derek jest wspaniałym pisarzem i mistrzem w tworzeniu oryginalnych oraz elektryzujących bohaterów, a co za tym idzie, nie możemy się doczekać rozwoju tego projektu. The Steward, którego siłą jest charyzmatyczna postać, posiada rodzaj sprawdzonego, gatunkowego uroku, podbijającego zarówno rynki rodzime, jak i zagraniczne.

Powiedział Einbinder.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Marion Curtis; StarPix2016

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.