• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Po sukcesie wydanego w 2014 roku filmu Wolny strzelec, twórca Dan Gilroy skupił się na sporządzeniu scenariusza oraz nakręceniu obrazu zatytułowanego Inner City. Co jednakże po tym? Otóż twórca nie próżnuje i ma już kolejny projekt w głowie. Lecz aby go zrealizować, będzie potrzebować pomocy dwóch dobrze znanych mu gwiazd - Jake'a Gyllenhaala i Rene Russo.

MV5BMjI2MDkxMzU4Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTE1ODI2MjE. V1 SY1000 SX1500 AL Fot. Chuck Zlotnick

Zobacz również: Oona Chaplin dołącza do kontynuacji filmu Avatar!

Pozbawione ciągle tytułu filmowe przedsięwzięcie z rzeczonymi aktorami zaangażowanymi w jego wykonanie skrupulatnie przykryte jest zasłoną tajemniczości. Obecnie praktycznie nic nie wiemy o powstającym projekcie Gilroy'a, oprócz jednego faktu. Twórca bowiem ujawnił, iż akcja filmu została osadzona w świecie sztuki. Brakuje też danych na temat roli Russo i Gyllenhaala w nadchodzącym widowisku. Czy poprowadzą obsadę omawianego obrazu? A może spełnią znacznie mniej istotne funkcje, np. producentów wykonawczych? Jak myślicie?

Aktualnie trwa prawdziwa bitwa pomiędzy firmami pragnącymi zająć się finansowaniem i dystrybucją nowego dzieła Dana Gilroy'a. Wśród nich znajdują się Netflix i Fox Searchlight.

Podczas gdy wspomniany pan zajęty jest kręceniem Inner City, to możecie spodziewać się, iż prace nad niezatytułowanym jeszcze projektem ruszą albo na końcu tego roku, albo dopiero w przyszłym. Warto tutaj wspomnieć, że widzowie niedługo będą mogli podziwiać Gyllenhaala w filmie stacji Netflix, Okja, a Russo niedawno nakręciła komedię akcji, Villa Capri.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - Chuck Zlotnick

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.