• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Poprzednio najnowsza część znanej na świecie serii horrorów opatrzonych szyldem Piła, a mowa tutaj już o jej ósmej odsłonie, zatytułowana była Saw: Legacy. Obecnie odpowiedzialna za produkcję wytwórnia Lionsgate postanowiła wprowadzić dość sporą zmianę. Mianowicie od teraz obraz nowi tytuł Jigsaw, który bezpośrednio odnosi się do ksywki głównego bohatera serii. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach już 27 października, a skoro jego premiera będzie mieć miejsce za cztery miesiące, to pierwszy zwiastun widowiska grozy musi się pojawić w niedalekiej przyszłości. Ponadto poniżej prezentuje logo omawianego filmu. Jak Wam się podoba?

1Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Był sobie pies - powstanie kontynuacja familijnej adaptacji poruszającej powieści!

Nadchodzący sequel, który wejdzie na ekrany kin praktycznie siedem lat po debiucie na srebrnych ekranach Piły VII, może poszczycić się obsadą składającą obecnie z dwóch gwiazd, Laury Vandervoort (Tajemnice Smallville) i Hannah Anderson (Lizzie Borden chwyta za siekierę). Kolejni aktorzy występujący w filmie powinny niedługo zostać ujawnieni, być może przy okazji jego pierwszej zapowiedzi. Jednakże jedną rzecz, można już z całą pewnością założyć, zważywszy na tytuł ósmej odsłony, mianowicie na ekrany kin powróci Tobin Bell w roli psychopatycznego mordercy, Jigsawa. Cieszycie się? Obraz został nakręcony w tajemnicy, zeszłej jesieni.

Ósmą część Piły wyreżyserowali Michael i Peter Spierigowie (Daybreakers - Świt) na podstawie scenariusza autorstwa Pete'a Goldfingera i Josha Stolberga (Pirania 3D, Ty będziesz następna), którzy działali w porozumieniu z oryginalnymi twórcami serii - Jamesem Wanem i Leigh Whannellem. Producentami filmu są: Mark Burg, Gregg Hoffman i Oren Koules.

Cała seria zarobiła w globalnym box offisie 870 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 67 milionów dolarów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Lions Gate Films

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.