• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po premierze pierwszego zwiastuna produkcji pt. Thank You For Your Service, co nastąpiło wczoraj, mam przyjemność zaprezentować Wam materiał zza jego kulis, który został udostępniony dzisiaj przez wytwórnie Universal i DreamWorks Pictures. Łapcie, póki gorący! Gwiazdą militarnego dramatu jest Miles Teller (Whiplash). Z kolei premiera obrazu została przewidziana na 27 października

Zobacz również: Łowca Androidów 2049 - materiał zza kulis powstawania filmu. Nowe sceny!

Opis produkcji: Film przedstawi historię grupy amerykańskich żołnierzy powracających z Iraku. Bohaterowie, opuszczając swoje stanowiska, zmuszeni będą stawić czoła problemom związanym z życiem cywilnym i integracją z pozostawioną na dłuższy czas rodziną. Zatem żołnierze Stanów Zjednoczonych, borykając się z traumatycznymi wspominaniami z wojny, stoczą kolejną, lecz tym razem wewnętrzną walkę z samym sobą. Wygrana zagwarantuje im powrót do codzienności, przegrana zaś... utopi w studni szaleństwa. Czyżby wspomnienia, te cienie przykrych wydarzeń, których doświadczyli na własnej skórze, miały ich zniszczyć na długo po tym, jak ostatecznie opuścili pole bitwy?

W obsadzie filmu znajdują się następujące osoby: Miles Teller (Whiplash), Haley Bennett (Dziewczyna z pociągu), Amy Schumer (Wykolejona), Joe Cole (Green Room), Beulah Koale, Scott Haze, Keisha Castle-Hughes, Brad Beyer, Omar J. Dorsey i Jayson Warner Smith. Dramat został oparty na bestsellerowej książce zdobywcy Nagrody Pulitzera, reportera Davida Finkela.

Thank You For Your Service to reżyserski debiut Jasona Halla (autor scenariusza do filmu Snajper), który ponadto sporządził tekst do omawianego dzieła. Producentami wojennego dramatu są natomiast Jon Kilik i Ann Ruark.

Thank 5Fot. Universal Pictures; DreamWorks Pictures

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Universal Pictures; DreamWorks Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.