• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że Tom Hardy nie zagra jedynego symbiota w filmie Venom. Wielce prawdopodobne, że w produkcji pojawi się Cletus Kasady, znany jako Carnage! Sony planuje zrealizować kilka produkcji, które będą swoistymi spin-offami dla przygód Spider-Mana. Jednym z takich projektów jest właśnie Venom, za którego reżyserię odpowiadać będzie Ruben Fleischer. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, a premiera zapowiedziana została na 5 października 2018 roku. Produkcja skupi się prawdopodobnie na postaci Eddiego Brocka, który stanie się Venomen, a jak zapewne wiecie, postać ta nie należy do najprzyjemniejszych bohaterów. Ba, z trudem można nazwać go anty-bohaterem.

The Hollywood Reporter powołuje się na swoje źródło i twierdzi, że Carnage zostanie głównym złoczyńcą w filmie Venom.

Według planu Tom Hardy wcieli się w postać Venoma, w filmie zapowiedzianym na 5 października 2018 roku, w którym jako główny złoczyńca pojawi się Carnage. Pewne źródła sugerują, że Tom Holland ma podpisany kontrakt na 2 i 3 część Spider-Mana, jednak w planach są jego występy w spin-offach Sony i niektórych filmach MCU, jak np. Avengers: Infinity War.

Na chwilę obecną, gdy nie wiadomo kiedy Spider-Man zagości w uniwersum filmowym Sony, Carnage wydaje się być dobrym wyborem na pierwszego przeciwnika Venoma. Tym bardziej, że produkcja ma otrzymać kategorię wiekową R. Na dobrą sprawę nie wiemy w jaki sposób symbiot dostał się na Ziemię i w jaki sposób zaatakował Brocka i ewentualnie Kasady'ego. Obsadzenie Carnage'a jako głównego antagonistę wydaje się być rozsądnym podejściem do tematu i może dać w efekcie unikalną historię, prezentującą walkę pomiędzy dwoma monstrami, jakimi bezapelacyjnie są Venom i Carnage.

Cletus Kassady as CarnageFot. Materiały prasowe

Cletus Kasady to seryjny morderca. Jego matka została pobita na śmierć przez ojca Cletusa. Kasady spędził dzieciństwo w domu dziecka, gdzie z powodu swojego zachowania był prześladowany przez innych wychowanków domu oraz wychowawców. Kasady zemścił się mordując jednego z wychowawców i paląc placówkę. Zanim skończył dwadzieścia parę lat, został oskarżony o popełnienie jedenastu morderstw, ale sam przyznawał się do tuzina więcej. Cletus morduje podpierając się swoją filozofią, iż wszechświat jest naturalnie chaotyczny, a prawo i sprawiedliwość to perwersja.

Czerwony symbiont, który jest potomkiem czarnego symbiontu, złączył się z Cletusem w więzieniu. Miało to miejsce podczas ucieczki Eddie'ego Brocka. Nikt nie wiedział o tym, że czarny symbiont wyda na świat kolejny kostium. Nowy żywy kostium charakteryzuje się czerwono-czarnym kolorem. Ten zabójczy symbiont zwykle formuje wiele macek, które mogą przybierać kształt różnych narzędzi służących do mordowania. Carnage miał syna o imieniu Toxin, który był bohaterem stojącym po stronie dobra, w przeciwieństwie do swojego ojca i dziadka.

Źródło: Screenrant, THR, Wikipedia / Ilustracja wprowadzenia: DevianArt - ChunLo

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.