Producent Jurassic World 2 udostępnia zdjęcie z planu filmowego!

Jurassic World 2 w reżyserii J. A. Bayona nie ma co prawda jeszcze opisu fabuły, ale co rusz docierają informacje dotyczące o aktorach biorących w nim udział, a także udostępniane są zdjęcia z planu filmowego. Tym razem producent obrazu Frank Marshall postanowił podzielić się widokiem ukazujacym Isla Nublar – wyspy znanej z pierwszej części. Ponadto zapowiedział on, że niebawem nastąpi ogłoszenie ważnej wiadomości. Nie wiadomo czy miał on na myśli ujawnieniw oficjalnego tytułu filmu czy też pojawienie się zwiastuna produkcji. 


Zobacz również: Jurassic World 2 – reżyser opowiada o powrocie postaci granej przez Jeffa Goldbluma!

J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?