• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wspominaliśmy dzisiaj, że producent Frank Marshall ogłaszał pojawienie się ważnej wiadomości. W tym wypadku otrzymaliśmy właśnie podtytuł drugiej odsłony Jurassic World, który ma brzmieć Fallen Kingdom oraz pierwszy plakat wymienionej produkcji widoczny poniżej. Ciekawostką jest umieszczenie na materiale promocyjnym kwestii: "Life finds a way" wypowiadanej przez Dr Iana Malcolma (w tej roli Jeff Goldblum, który powróci również w tej części - przyp. autora) w Parku Jurajskim.

Zdaniem Colina Trevorrowa obraz ten jest "hiszpańskim horrorem z dinozaurami". Wypowiedź ta może nie brzmieć sensownie, lecz Trevorrow dalej podkreśla o wykorzystaniu w filmie dotychczas nieznanych motywów w serii Jurassic Park:

To historia naszej chciwości i wejścia w głąb ludzkiej chciwości. Będziemy kontynuować niektóre motywy, lecz podejdziemy do tego w inny sposób. Nie chcąc zdradzać zbyt wiele, mogę jedynie powiedzieć, że pozostało dużo motywów niezbadanych w filmach z uniwersum Parku Jurajskiego. Niektórzy widzowie przekonają się, że to nie jest tylko opowieść o ludziach uciekających przed dinozaurami znajdującymi się na wyspie.

Ponadto uważa on także, że Jurassic World: Fallen Kingdom będzie lepszy od poprzedniej części, którą on sam wyreżyserował:

Muszę wam powiedzieć, że to będzie lepszy film. Tak sądzę. Jest głębszy, bardziej skoncentrowany na postaciach i zdecydowanie będzie on trzymał w napięciu w drugiej części filmu. Otrzymamy również dużo akcji i sekwencję, którą nawet miałem okazję obejrzeć. Powiem wam, że spaja ona wiele rzeczy i jest dosłownie szalona.

Zobacz również: Producent Jurassic World 2 udostępnia zdjęcie z planu filmowego!

J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World: Fallen Kingdom na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly'a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, Jeff Goldblum i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

JurassicWorld2TeaserPosterFot. Universal Pictures

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.