Battle Of The Sexes – nowy zwiastun męsko-damskiej rywalizacji

Emma Stone i Steve Carell, których widzowie mogli podziwiać razem na srebrnym ekranie w komedii romantycznej zatytułowanej Kocha, lubi, szanuje, ponownie pojawią się w jednej produkcji, lecz tym razem wymieniając się wolejami w obrazie będącym biograficznym dramatem sportowym, a mowa tutaj oczywiście o długo wyczekiwanym Battle Of The Sexes. Poniżej znajdziecie kolejny zwiastun tego niezwykle interesująco zapowiadającego się widowiska. Zapraszam do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=5AWP1K7FaFI

Zobacz również: Stronger – Jake Gyllenhaal w pierwszym zwiastunie nowego filmu o zamachu w Bostonie

Omawiany dramat sportowy, za którego scenariusz odpowiedzialny jest Simon Beaufoy, stanowi kronikę upamiętniającą legendarną rywalizację pomiędzy byłem tenisistą, Bobby’m Riggsem (Carell) i jego 29-letnią oponentką, Billie Jean King. Oboje starli się na korcie w istotnym pojedynku mającym miejsce w 1973 roku. Cel rywalizacji był bardzo prosty. Miał dać jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy zawodowa tenisista jest w stanie pobić profesjonalnego tenisistę w uczciwym meczu. Wydarzenie zgromadziło ogromną widownię liczącą ponad 50 milionów Amerykanów, pragnących dowiedzieć się, która z płci odniesienie sukces w wielkim pojedynku. Riggs był showmanem i szowinistą, podczas gdy King wyglądała na bojowniczkę o równość, zdeterminowaną udowodnić przeciwnikowi swoją rację.

Battle Of The Sexes to też ponownie spotkanie odpowiedzialnych za film Mała Miss Jonathana Daytona i Valerie Faris (którzy pracowali również z Carellem podczas realizacji rzeczonego obrazu). Twórcy, jak nietrudno się domyślić, wyreżyserowali omawiane, sportowe widowisko.

W obsadzie dramatu, oprócz wspomnianych powyżej gwiazd, znajdują się również: Sarah Silverman, Bill Pullman, Andrea Riseborough i lan Cumming. Battle Of The Sexes zaliczy kinową premierę już 20 października.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?