• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Michael Beach dołączył do obsady Aquamana jako bohater o imieniu Jesse Kane. Według raportu portalu Variety wspomniana postać to zwyczajny pirat, który stanie twarzą w twarz z tytułowym herosem. Beach będzie miał zatem okazję ponownie wystąpić razem na srebrnym ekranie z Jasonem Momoą. Wcześniej rzeczona dwójka filmowców spotkała się ze sobą na planie serialu Gwiezdne wrota: Atlantyda. Mimo to, aktor pracował już na większych głębokościach, czego przykładem może być wydany w 1989 roku thriller science fiction Jamesa Camerona pt. Otchłań.

aquamanFot. DC; WB; materiały prasowe

Zobacz również: Battle Of The Sexes - nowy zwiastun męsko-damskiej rywalizacji

Ikona przez ponad 75 lat. Aquaman to popularny bohater uniwersum DC Comics, który znany jest przez fanów jako władca Atlantis. Heros dumnie poprzysiągł bronić cały świat, zarówno lądy, jak i oceany przed wszelkimi niebezpieczeństwami, a tych przecież nigdy nie brakuje, o czym z pewnością się niedługo przekonamy.

Gwiazdą Aquamana jest Jason Momoa. Aktor zadebiutował na srebrnym ekranie w rzeczonej roli w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Obraz wejdzie w skład kinowego uniwersum DC. Znajdują się w nim obecnie dwie produkcje - Legion samobójców oraz wspomniany BvS. W niedalekiej przyszłości kinowe uniwersum DC zostanie rozszerzone o następujące pozycje: nadchodząca wielkimi krokami Wonder WomanJustice League Part One i The Flash. Reżyserem widowiska został James Wan znany szerszej publiczności z Piły oraz Obecności. Twórca kręci film na podstawie własnego scenariusz, który współtworzył z Willem Beallem oraz Geoffem Johnsem. Z koeli producentem obrazu jest Peter Safran, a funkcję producentów wykonawczych pełnią Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg i wspomniany powyżej współtwórca filmowej fabuły - Geoff Johns.

W obsadzie Aquamana znajdują się ponadto: Amber Heard - Królowa Atlantis Mera, nominowany do Oscara Willem Dafoe - doradca Vulko, Temuera Morrison - Tom Curry, Dolph Lundgren - Nereus, Yahya Abdul-Mateen - Black Manta, Patrick Wilson - Orm / Władca Oceanu, Ludi Lin - Murk oraz zwyciężczyni Nagrody Akademii Filmowej Nicole Kidman - Atlanna.

Obecnie trwają zdjęcia do omawianej produkcji. Premiera Aquamana zaplanowana została na 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - kadr z filmu Opowieść o zabójcach

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.