• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sequel Łowcy Androidów zbliża się coraz większymi krokami na ekrany kin, a tymczasem Ridley Scott postanowił udzielić krótkiej wypowiedzi portali IGN z okazji 35. rocznicy powstania pierwszej części, której był reżyserem. Zapytano go m.in. o to, czy chciałby rozszerzenia tego uniwersum o kolejne części podobnie, jak uczyniono to w przypadku Obcego:

Tak. Myśle, że George Lucas dowiódł tego. To, w jaki sposób dał sobie radę z Gwiezdnymi wojnami jest fantastyczne. Właśnie to starałem się uczynić poprzez ewolucję Obcego. W tamtych czasach nie myślałem o robieniu sequeli, ale w pewym momencie uświadomiłem sobie: "Cóż, to głupie". Powinienem więc pójść w tym kierunku i tak też zamierzasz zrobić.

Zobacz również: Łowca Androidów 2049 - materiał zza kulis powstawania filmu. Nowe sceny!

Akcja sequela Łowcy Androidów rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera - Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka - Czy androidy śnią o elektrycznych owcach.

Obsada: Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (SicarioLabirynt).

Premiera kontynuacji leciwego przeboju zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Stephen Vaughan/Warner Bros. Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.