• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Według raportu złożonego przez portal Deadline, aktorka Neve Campbell (seria Krzyk) własnie podpisała kontrakt na zagranie jednej z głównych ról w nowym filmie wytwórni Universal Pictures i Legendary pt. Skyscraper. Obraz to podobne ogromne widowisko akcji, które skupi się na poczynaniach niezwykle popularnego w ostatnim czasie Dwayne'a Johnsona (Szybcy i wściekli 7, San Andreas). Omawiana produkcja to ponowne spotkanie rzeczonego aktora z reżyserem, Rawsonem Marshallem Thurberem. Obaj panowie spotkali się na planie filmu Agent i pół. Obraz pojawi się na ekranach kin 13 lipca 2018 roku.

MV5BMTg4OTQxMDE2MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzU5NTY3ODE. V1 SY1000 CR0014871000 AL Fot. Columbia Pictures

Zobacz również: Battle Of The Sexes - nowy zwiastun męsko-damskiej rywalizacji

Niewątpliwa ikona współczesnej kinematografii, Dwayne Johnson poprowadzi obsadę nowego dzieła Legendary pt. Skyscraper jako były lider zespołu FBI skoncentrowanego na ratowaniu zakładników oraz amerykański weteran wojenny o imieniu Will Ford. Bohater aktualnie zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa w drapaczach chmur. Pracując w Chinach, przy najwyższym i najbezpieczniejszym budynku na świcie, Will Ford staje się świadkiem niecodziennego zdarzenia. Pilnowany przez niego drapacz chmur zostaje spowity płomieniami, za co wina spada oczywiście na niespodziewającego się niczego protagonistę. Zatem podejmując się szybkiej ucieczki, bohater musi niezwłocznie znaleźć ludzi odpowiedzialnych za wywołaną katastrofę, a co za tym idzie, oczyścić swoje imię, jak również uwolnić własną rodzinę, uwięzioną w ogarniętym przez ogień budynku.

Scenarzystą oraz reżyserem obrazu jest Rawson Marshall Thurber. Produkcją dzieła zajmują się Beau Flynn, wspomniany powyżej twórca i gwiazda widowiska. Z kolei producentami wykonawczymi Skyscraper zostali Dany Garcia i Hiram Garcia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - David Giesbrecht; Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.