• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Z informacji uzyskanych przez portal The Tracking Board można dowiedzić się, że Kyle Gallner (Czerwony stan, Drodzy biali!), Jeremie Harris (Legion, The Get Down) i Alexander Ludwig (Wikingowie, Ocalony) mają wziąć udział w filmie The 15:17 To Paris realizowanym przez Clinta Eastwooda. Ma to być historia trzech amerykańskich żołnierzy Anthony'ego Sadlera, Aleka Skarlatosa i Spencera Stone'a, którzy zapobiegli zamachowi terrorystycznemu w pociągu zmierzającym z Brukseli do Paryża w sierpniu 2015 roku. Wytwórnia Warner Bros. na chwilę obecną odmówiła w tej sprawie komentarza, lecz wszystko wskazuje na to, że Eastwood właśnie tych trzech aktorów wytypował do swojego projektu. Harris miałby wcielić się w Anthoony'ego Sadlera, natomiast Gallner pracował już z reżyserem wcześniej przy filmie Snajper.

EastwoodActorsFot. The Tracking Board

Zobacz również: Nowy film Clinta Eastwooda opowie o ataku terrorystycznym!

Scenariusz Dorothy Blyskal bazuje na książce The 15:17 To Paris: The True Story Of A Terrorist, A Train, And Three American Heroes Aleka Skarlatosa, Anthony’ego Sadlera, Spencera Stone’a i Jeffrey’a E. Sterna. Skarlatos, Sadler oraz Stone, trzej amerykańscy żołnierze znajdowali się na pokładzie pociągu jadącego z Brukseli do Paryża, wtargnął kiedy związany z ISIS terrorysta. Uzbrojony był w karabin AK-47 i taką ilość naboi, że mógłby przy jej pomocy zabić 500 pasażerów. Fortunnie, trzem Amerykanom udało się go obezwładnić, zanim ten rozpoczął atak.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Bobby Bank/Getty

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.