• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Według najnowszych doniesień, Ron Howard (Piękny umysł, Kod da Vinci) przyjął propozycję Lucasfilmu i zastąpi Phila Lorda i Christophera Millera na stanowisku reżysera nadchodzącego filmu o Hanie Solo. Po oficjalnym oświadczeniu wytwórni, Howard wypowiedział się też na dzisiejszej konferencji prasowej o wyzwaniach, jakie go czekają przy kolejnej odsłonie antologii Gwiezdnych wojen:

To taka mała szansa, jaka się pojawiła. Od zawsze byłem fanem. To świetne móc dołożyć cegiełkę do uniwersum Gwiezdnych wojen. Wiele osób zaangażowanych w rozwijanie tej marki jest moimi przyjaciółmi. Produkcja już trwa i jest bardzo dużo pracy do zrobienia.

Na swoim profilu na Twitterze, Howard wyraził się bardzo pozytywnie o pracy, jaką wraz z obsadą wykonali Lord i Miller. Zwrócił przy tym uwagę na uszanowanie dotychczasowego wkładu włożonego w film:

Według Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm, produkcja zostanie wznowiona dopiero 10 lipca. Jak się okazuje przed odejściem Lorda i Millera, pozostało trzy i pół tygodnia zdjęć głównych oraz pięć tygodni standardowych dokrętek.

Zobacz również: Ron Howard nowym reżyserem filmu o Hanie Solo!

Przyczyną zwolnienia poprzednich reżyserów miał być konflikt z Lawrence'm i Jonem Kasdanami, którzy są odpowiedzialni za scenariusz filmu. Lord i Miller mieli, według Kathleen Kennedy, przedstawiać Hana Solo w oparciu o gagi oraz potencjał komediowy postaci, a nie sarkazm, z którego słynie najbardziej znany przemytnik z uniwersum Gwiezdnych wojen. Problemy pojawiły się w lutym, kiedy rozpoczęto zdjęcia do produkcji, a sami reżyserzy podobno nie mogli liczyć na wystarczające wsparcie ze strony Lucasfilm podczas kręcenia scen w Londynie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.